Sint-Valentijn in gastenkamers
Van 6 tot 23 februari 2009 bieden de gastenkamers van Gîtes de Wallonie een heel bijzonder onthaal aan verliefden.
Dit jaar heeft Sint-Valentijn een bijzondere bijklank… voor verliefden.
Een oud gebouw, afgeschermd van de wind door enkele kastanjebomen. En karaktervol pand bedekt met wingerd, aan het uiteinde van het dorp. Een bijgebouw van een boerderij in natuursteen. Een warm en gastvrij huis opent zijn deuren voor u, ver van het verkeer, het tumult en de dagelijkse stress. Het interieur is leuk om zien, verzorgd en smaakvol ingericht… De eigenaar heeft zich snel teruggetrokken nadat hij u heeft rondgeleid in de woning.
Om van uw Sint-Valentijn een onvergetelijk moment te maken, stellen wij enkele uitzonderlijke verblijven voor. Ontdek de promoties die wij speciaal voor u aanbieden.
Onderaan de pagina vindt u de deelnemende logeeradressen.
De aanbiedingen zijn geldig voor elk verblijf tussen 6 en 23 februari 2009.
Code van de promotie: Sint-Valentijn
Villa Rosine "Escapade amoureuse"
1 nacht in een tweepersoonskamer met ontbijt, tête-à-tête maaltijd met glas champagne en doosjes ambachtelijke pralines: € 165
Aux Gaietés de la Sabotière
Na een onthaal met een vriendschapdrank, wordt een voor de gelegenheid aangepaste ‘table d'hôtes’ aangeboden (aan tafel bij de gastheer): een gastronomisch streekmenu met verrassingen voor de verliefden.
Au Bonheur des Anges
In deze kleine elegante gîte wordt u voor elke reservering van 3 nachten onthaald met een halve fles champagne, een bloemstuk en kleine lekkernijen.
La fermette de Lançaumont
Bij aankomst in de speciaal voor deze gelegenheid romantisch ingerichte kamer, ontdekt u een romantisch mandje met 2 flessen cider en 2 repen chocolade.
La Pommeraie
Voor elk verblijf tussen maandag en vrijdag zijn de dranken inbegrepen in de prijs van het halfpension (overnachting, ontbijt en avondmaal).
La Terre aux briques
Voor een verblijf van 2 nachten wordt u een fles champagne aangeboden.
Le Sart Lalou
Bij aankomst wacht de verliefden een verrassing.
9 Gîtes et Chambres d'hôtes
Sélectionnez le titre d'une colonne pour trier les résultats.| Nom | Type | Localité | Classification |
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Au Bonheur des Anges | Gîte rural | Laforet |
![]() |
2/2 | 1 |
![]() |
Aux Gaietés de la Sabotière | Chambre d'hôtes | Seloignes |
![]() |
2/3 | 1 |
![]() |
La Pommeraie - La Belle Fleur | Chambre d'hôtes | Sainte-Ode |
![]() |
3/3 | 1 |
![]() |
La Pommeraie - Le Bon Pommier | Chambre d'hôtes | Sainte-Ode |
![]() |
4/4 | 1 |
![]() |
La Pommeraie - Le Coin Ardenne | Chambre d'hôtes | Sainte-Ode |
![]() |
2/2 | 1 |
![]() |
La Terre aux Briques | Chambre d'hôtes | Sart-lez-Spa |
![]() |
2/2 | 1 |
![]() |
Le Sart Lalou | Chambre d'hôtes | Stavelot |
![]() |
2/2 | 1 |
![]() |
Le Sart Lalou | Chambre d'hôtes | Stavelot |
![]() |
2/2 | 1 |
![]() |
Villa Rosine - La Pain d'Epices | Chambre d'hôtes | Lasne |
![]() |
2/2 | 1 |












